Online Ödeme Online Destek Bize Ulaşın 0 (212) 903 0 903
İŞİMİZ, İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK

Jettel, şirketlerin 'Para, Müşteri ve İtibar' kayıplarının önüne geçen yazılım, iletişim ve telekomünikasyon hizmetlerini kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışıyla sunmanın, yüksek teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktan geçtiğinin bilinciyle hareket etmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında kurumsal şirketlerin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre kaliteli ve ekonomik hizmet sunan Jettel, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına bu doğrultuda yön vermekte olup en yüksek seviyede katma değer yaratmayı hedeflemektedir.

Bulut Santral Sistemi, CallCenter, CRM Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi, Randevu Teyit Sistemi, Müşteri Memnuniyet Anket Sistemi, Otomatik Arama (Dialer) Sistemi, Sosyal Medya Yönetim Sistemi, Görüntülü Haberleşme Sistemi, WebChat Sistemi gibi 360 derece iletişim ve haberleşme sistemleri ile müşterilerine değer kazandırmaya devam ediyor.

Farklı lokasyonlarda bulunan birden fazla şube veya ofisi tek bir panel ve sistem üzerinden yönetebileceğiniz esnek genişletilebilir yapıya sahip, size özel geliştirmelerin yapılabileceği Jettel İletişim Sistemi ile tanışmaya davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ
Teknoloji ve iletişim alanında müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan uluslararası bir şirket olmaktır.
Müşteri odaklı bir bakış açısıyla teknoloji ve hizmet dönüşümünü sağlayarak, müşterilerimize her yerde ve her zaman, yüksek standartlarda hizmet sunabilmektir.

MİSYONUMUZ
  • Müşteri odaklı
  • Yenilikçi
  • Hesaplı
  • Fiyat avantajı sağlayacak hizmet
  • Her koşulda, her zaman müşteriye çözüm üretebilmek
  • Güvenilir, kaliteli bir hizmet ile fark yaratmak
  • Türk telekomünikasyon sektörüne ivme kazandıracak yenilikçi hizmetler sunmak.


FİRMA BİLGİLERİMİZ
Ticari Ünvan : Jettel İletişim Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. Haldun Taner Sk. No:2/63 Platform Merter D Blok Merter | GÜNGÖREN / İSTANBUL
Telefon : 0 212 903 0 903
Faks : 0 212 903 0 904 
E-Posta : info@jettel.com.tr
Vergi Dairesi : Merter
Vergi No : 484 195 1462
Ticaret Sicil No : 313475 (İstanbul Ticaret Odası)

Jettel, Mornet Telekomünikasyon'un tescilli markasıdır.
Mornet, T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş STH (Sabit Telefon Hizmeti) lisansına sahip bir telekomünikasyon şirketidir.
T.C. Bilgi Teknolojileri Kurumu Yetki Belgesi : Lütfen tıklayın

Bu site daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitenin düzgün çalışması için çerezlere izin verilmiş olmalıdır.Kapat