Online Ödeme Online Destek Bize Ulaşın 0 (212) 903 0 903

PARA, MÜŞTERİ VE İTİBAR KAYBETTİĞİNİZİN
FARKINDA MISINIZ?

Her yıl milyonlarca lira kaybınız nasıl oluşuyor? Biliyor musunuz?

Rekabetin yoğunlaştığı günümüzde mevcut müşterilerinizi korumak, yeni müşterileri memnun etmek bir eğitim kurumu için en önemli konuların başında geliyor. 

Bir Yabancı Dil Kursu’nun 3 kur ücreti bir personelin aylık maaşını, Kolej eğitiminin yıllık ücreti bir personelin 8-10 aylık maaşını karşılayacak büyüklüktedir.

İstatistiklere göre şubenizi, okulunuzu arayıp 2 dakika içerisinde ulaşamayan müşterilerin tekrar arama oranı %20 düzeyine kadar düşmektedir. İkinci defa aramayan %80’lik büyük bir potansiyeli oluşturan müşteriler rakip Yabancı Dil Kursunu, Koleji, Dershaneyi tercih etmektedir. Bu durum para, müşteri ve itibar kaybına sebebiyet verecektir.

Jettel İletişim Sistemi, şirketinizin kayıplarını geri kazanmanızı, sürekli güncel teknolojiye sahip olmanızı sağlıyor. 

Bakım masrafları olmadan, sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan kayıplarınızı kazanca dönüştürecek ve rakiplerinize fark atacaksınız. 

Yönetilebilir, kontrol edilebilir, raporlanabilir, kazanca dönüştürülebilir Jettel İletişim Sistemi ile müşterilerinizi korumak, yeni müşteriler kazanmak, kaliteyi ve memnuniyeti artırmak mümkün.

YATIRIM YAPMADAN, KİRALAMA MODELİ

Zamana yenilen, teknik bakım maliyetleri yüksek, müşteri istek ve taleplerine kapalı, geliştirme imkanı sınırlı, fiziki santrallerin yerine sürekli güncel yazılım teknolojisine sahip, teknik destek ve bakım maliyeti olmadan, yüksek yatırım bedellerini ortadan kaldırıyoruz. 

Sizlere yatırım yapmadan kiralama modeli sunuyoruz. IP Santral, Call Center, Telefon Hatları, İstatistiki Raporlama sistemlerinin birleşimi olan bütünleşik Jettel İletişim Sistemleri ile tanıştıralım.

DETAYLI SUNUM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.


Bu site daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitenin düzgün çalışması için çerezlere izin verilmiş olmalıdır.Kapat